Portfolio

OUR MEDIA a.s. je provozovatelem zpravodajského serveru ParlamentniListy.cz a je rovněž vydavatelem tištěného časopisu Parlamentní listy.

Mezi další online aktivity OUR MEDIA patří regionální zpravodajství KrajskeListy.cz, dále kontrarevoluční Protiproud.cz Petra Hájka a petiční platforma Jednej.cz se silnou základnou na sociálních sítích (facebook.com/Jednej.cz).

OUR MEDIA a.s. spravuje web karikaturisty Štěpána Mareše , včetně Nekonečných politických voleb Štěpána Mareše a eShopu.

Do obchodního portfolia OUR MEDIA a.s. též patří názorové servery EUportal.cz, EUserver.cz, Eportál.cz, EUrabia.cz a Freeglobe.cz, u nichž OUR MEDIA a.s. ani ParlamentníListy.cz nemají vliv na obsah.
 
Do obchodního portfolia OUR MEDIA a.s. dále patří sít regionálních zpravodajských portálů společnosti REGIONÁLNÍ NOVINKY a.s. Mezi tyto regionální servery patří: JihomoravskeNovinky.cz, KarlovarskeNovinky.cz, LibereckeNovinky.cz, PrazskeNovinky.cz, OlomouckeNovinky.cz, UsteckeNovinky.cz, PlzenskeNovinky.cz, NovinkyVysocina.cz, PardubickeNovinky.cz, MoravskoslezskeNovinky.cz, StredoceskeNovinky.cz, ZlinskeNovinky.cz, JihoceskeNovinky.cz a KralovehradeckeNovinky.cz. V rámci těchto zpravodajských serverů má OUR MEDIA a.s. dosah napříč všemi kraji České republiky.

PrvniZpravy.cz spadají do portfolia Easy Communications s.r.o., kde OUR MEDIA a.s. drží 50 procent podílu, ale nemá vliv na obsah. Easy Communications dále provozuje portály Klinikazdravi.cz a Best4man.cz.

 

promo
Na začátek stránky