Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OUR MEDIA a.s.

Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3-Žižkov

IČ: 28876890
DIČ: CZ28876890

společnost OUR MEDIA a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1

 

Kontakty na mediální skupinu OUR MEDIA a.s.

Předseda představenstva:
Jan Holoubek
j.holoubek@ourmedia.cz 

Místopředseda představenstva:
Jiří Čermák
j.cermak@ourmedia.cz

Strategický rozvoj, marketing:
Markéta Grušáková
m.grusakova@ourmedia.cz

Obchod:
obchod@ourmedia.cz

Sekretariát:
Hana Reinosová
info@ourmedia.cz

 

 Vedení jednotlivých médií holdingové skupiny OUR MEDIA a.s. Česká republika:

 

Praha TV
Přemysl Svora
svora@prahatv.cz

Regionální Televize CZ
Eva Stejskalová
stejskalova@regionalnitelevize.cz

TV Brno1
Jan Dudek
jan@tvbrno1.cz

ParlamentníListy.cz
Jan Holoubek
j.holoubek@parlamentnilisty.cz

Týdeník Kroměřížska
Radka Skácelová
skacelova@tydenik-km.cz

Dobrý den s kurýrem
Pavel Paška
pavel.paska@ddk.cz

Nakladatelství Olympia
Karel Hejna
KHejna@iolympia.cz

 Akcionáři:

Michal VoMichal Voráčekráček je český mediální magnát, poradce a podnikatel. Je považován za zakladatele československého a českého mediálního trhu. V roce 1982 vystudoval Michal Voráček Vysokou školu ekonomickou (VŠE) v Praze, obor ekonomika zahraničního obchodu. Studia dokončil s vynikajícím prospěchem a oceněním za nejlepší diplomovou práci. Poté pracoval například v Hospodářských novinách jako novinář a na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 1987 ukončil aspiranturu na VŠE a získal titul CSc (doktorát).

V roce 1989 nejprve založil s Michaelem Ringierem podnikatelský týdeník Profit, který po roce přesáhl hranici 100 tisíc prodaných výtisků při zisku v desítkách miliónů korun. Poté působil jako zakladatel a partner mediální s. Od roku 1991 byl jejím akcionářem, předsedou představenstva a generálním ředitelem. Po třech letech ovládal Ringier více než třetinu českého mediálního trhu. V roce 1993 uvedl na trh deník Blesk. Dále byl postupně předsedou představenstva či v dozorčích radách v mnoha českých a slovenských mediálních společnostech. Je považován za jednoho z mužů, kteří klíčovým způsobem ovlivnili minulý a současný mediální trh v České a Slovenské republice.

Po prodeji svého podílu v Ringier ČR řídil řadu projektů v oblasti tiskových a elektronických médií a multimédií a také mnoho firem v oblasti reklamy, audiotexu, distribuce i polygrafie. Byl členem statutárních orgánů mnoha mediálních společností v ČR a v zahraničí, např. TV Nova, TV Prima, PNS (distribuce tisku), Ostravské tiskárny, Český mobil (Oskar, Vodafone), Médea, a.s. (mediální agentura), Sparta Praha Fotbal, a.s. atd.

Od počátku 90. let má vlastní podnikatelské aktivity zejména v oblasti nových mediálních projektů, nemovitostí a poradenství. Je také akcionářem Our Media, a.s. a investorem Prepaid Solutions, a.s. Ve společnostech E - Centrum, a.s., Region, a.s., Hermes International, a.s. je jediným členem dozorčí rady. Voráček také působil jako poradce v mediální oblasti, marketingu a public relations pro desítky významných českých a světových firem. V současnosti je mimo jiné také předsedou představenstva OUR MEDIA SR a.s., která vlastní stoprocentně slovenskou společnost P E R E X, a.s. (vydává např. deník Pravda).

Na konci 90. let založil vlastní nadaci (Nadace pro obnovu a rozvoj) a věnuje se charitativní činnosti.

                                        

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ivo ValentaIvo Valenta je český podnikatel, od roku 1991 majitel společnosti Synot. Ivo Valenta podniká od roku 1989. Začínal koupí bývalé čistírny peří v Kunovicích na Uherskohradišťsku. Po revoluci také provozoval prodejnu s potravinami. V roce 1991 s otcem a bratrem založili rodinnou sázkovou společnost Synot (název vznikl zkrácením slov SYNové a OTec). Ta se stala jednou z největších v Česku, podobně jako třeba Fortuna Michala Horáčka. Ivo Valenta se tak zařadil na seznam nejbohatších Čechů vedle takových jmen, jako např. Petr Kellner, Andrej Babiš či Zdeněk Bakala. Valenta zastává post předsedy představenstva kyperské společnosti WCW World Capital Ventures Cyprus Limited, která je mateřskou společností skupiny Synot.

V roce 1994 založil s otcem projekt Fotbalové akademie, která vychovává špičkové fotbalisty (např. Michala Kadlece či Dušana Melichárka). V roce 2000 rovněž založil Nadaci SYNOT (dříve Nadace Děti-kultura-sport).

Ve volbách do Senátu v roce 2014 úspěšně kandidoval jako nestraník za Stranu soukromníků České republiky v Uherském Hradišti. Chce tak pokračovat v odkazu svého otce Miroslava Valenty, který ve stejném obvodu kandidoval ve volbách do Senátu v roce 1996.

                          

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zbylými dvěma akcionáři i nadále zůstávají zakladatelé projektu Jiří Čermák a Jan Holoubek. Jejich kompletní profesní zkušenosti naleznete ZDE (Jiří Čermák) a ZDE (Jan Holoubek).

 

promo
Na začátek stránky