Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OUR MEDIA a.s.

Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3-Žižkov

IČ: 28876890
DIČ: CZ28876890

společnost OUR MEDIA a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1

 

Kontakty na mediální skupinu OUR MEDIA a.s.

Předseda představenstva:
Jan Holoubek
j.holoubek@ourmedia.cz 

Místopředseda představenstva:
Jiří Čermák
j.cermak@ourmedia.cz

Strategický rozvoj, marketing:
Markéta Grušáková
m.grusakova@ourmedia.cz

Obchod:
obchod@ourmedia.cz

Sekretariát:
Hana Reinosová
info@ourmedia.cz

 

 Vedení jednotlivých médií holdingové skupiny OUR MEDIA a.s. Česká republika:

Regionální Televize CZ
Eva Stejskalová
stejskalova@regionalnitelevize.cz

TV Brno1
Přemysl Svora
svora@prahatv.cz

ParlamentníListy.cz
Jan Holoubek
j.holoubek@parlamentnilisty.cz

Týdeník Kroměřížska
Radka Skácelová
skacelova@tydenik-km.cz

Dobrý den s kurýrem
Pavel Paška
pavel.paska@ddk.cz

Nakladatelství Olympia
Karel Hejna
KHejna@iolympia.cz

 Akcionáři:

Michal VoMichal Voráčekráček je český mediální magnát, poradce a podnikatel. Je považován za zakladatele československého a českého mediálního trhu. V roce 1982 vystudoval Michal Voráček Vysokou školu ekonomickou (VŠE) v Praze, obor ekonomika zahraničního obchodu. Studia dokončil s vynikajícím prospěchem a oceněním za nejlepší diplomovou práci. Poté pracoval například v Hospodářských novinách jako novinář a na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 1987 ukončil aspiranturu na VŠE a získal titul CSc (doktorát).

V roce 1989 nejprve založil s Michaelem Ringierem podnikatelský týdeník Profit, který po roce přesáhl hranici 100 tisíc prodaných výtisků při zisku v desítkách miliónů korun. Poté působil jako zakladatel a partner mediální s. Od roku 1991 byl jejím akcionářem, předsedou představenstva a generálním ředitelem. Po třech letech ovládal Ringier více než třetinu českého mediálního trhu. V roce 1993 uvedl na trh deník Blesk. Dále byl postupně předsedou představenstva či v dozorčích radách v mnoha českých a slovenských mediálních společnostech. Je považován za jednoho z mužů, kteří klíčovým způsobem ovlivnili minulý a současný mediální trh v České a Slovenské republice.

Po prodeji svého podílu v Ringier ČR řídil řadu projektů v oblasti tiskových a elektronických médií a multimédií a také mnoho firem v oblasti reklamy, audiotexu, distribuce i polygrafie. Byl členem statutárních orgánů mnoha mediálních společností v ČR a v zahraničí, např. TV Nova, TV Prima, PNS (distribuce tisku), Ostravské tiskárny, Český mobil (Oskar, Vodafone), Médea, a.s. (mediální agentura), Sparta Praha Fotbal, a.s. atd.

Od počátku 90. let má vlastní podnikatelské aktivity zejména v oblasti nových mediálních projektů, nemovitostí a poradenství. Je také akcionářem Our Media, a.s. a investorem Prepaid Solutions, a.s. Ve společnostech E - Centrum, a.s., Region, a.s., Hermes International, a.s. je jediným členem dozorčí rady. Voráček také působil jako poradce v mediální oblasti, marketingu a public relations pro desítky významných českých a světových firem. V současnosti je mimo jiné také předsedou představenstva OUR MEDIA SR a.s., která vlastní stoprocentně slovenskou společnost P E R E X, a.s. (vydává např. deník Pravda).

Na konci 90. let založil vlastní nadaci (Nadace pro obnovu a rozvoj) a věnuje se charitativní činnosti.

                                        

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ivo ValentaIvo Valenta 

je český podnikatel, od roku 1991 majitel skupiny SYNOT. S podnikáním však začal již v roce 1989. V roce 1991 pak s otcem a bratrem založili rodinnou společnost SYNOT (název vznikl zkrácením slov SYNové a OTec). Ta se brzy rozrostla v respektovanou, mezinárodní skupinu, dávající práci přibližně třem tisícům osob. Podniká téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. V dalších desítkách zemí působí prostřednictvím online byznysu. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii.

Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se Ivo Valenta při svém podnikání věnuje v ČR i zahraničí především investicím v oblasti cestovního ruchu, které navíc získaly řadu prestižních mezinárodních ocenění. Dalšími významnými aktivitami jsou podpora sportu a startupových projektů, mediální aktivity a mnohá další odvětví.

Jméno Ivo Valenty je desítky let spojeno s neziskovým sektorem. Již v roce 1994 založil spolu s otcem v Uherském Hradišti projekt Fotbalové akademie, která již vychovala a stále vychovává špičkové fotbalisty. V roce 2000 Ivo Valenta rovněž založil Nadaci SYNOT, která stále pomáhá regionu v oblasti kultury, sportu, školství a zájmové činnosti, a také v oblasti zdravotní a sociální.

V letech 2014 – 2020 byl senátorem Parlamentu České republiky za oblast Slovácka. V rámci svého regionu měl také další politické funkce. Veškeré své politické příjmy věnoval prostřednictvím Studijního fondu podpoře nadaných studentů Zlínského kraje.

                          

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zbylými dvěma akcionáři i nadále zůstávají zakladatelé projektu Jiří Čermák a Jan Holoubek. Jejich kompletní profesní zkušenosti naleznete ZDE (Jiří Čermák) a ZDE (Jan Holoubek).

 

promo
Na začátek stránky